Show ze smacznym akcentem

Jak to wygląda? Chef Bualoy wraz ze swoją sous chef gotują trzy tajskie dania, bazujące na tradycyjnych przepisach. To Tajki gotujące swoje rodzime potrawy, a więc wszystko jest bardzo naturalne. A już najbardziej ich uśmiech i wspaniała atmosfera, jaką tworzą podczas show. Kiedy one gotują, a goście się temu przypatrują, tajskie sekrety kulinarne zdradza Edmund. Zna sporo anegdot.

Tajski Live Cooking może zostać wzbogacony o usługę cateringu – w takiej sytuacji dania są na bieżąco gotowane i wydawane gościom. Bezdyskusyjnie świeże, oryginalne potrawy, przygotowane na oczach gości przez zespół tajskich kucharek. To zawsze robi ogromne wrażenie!

Gotowanie na żywo bez/ z moderatorem
Wyłącznie oryginalne przepisy
Pokaz przygotowania 3. dań
Show trwa około 1,5 h
Catering jako opcja dodatkowa
Image Description

DLA FIRM

Kuchnia tajska w roli głównej

Tajski Live Cooking może stać się główną atrakcją eventu dla zaproszonych gości, którzy wezmą udział w show i skosztują tajskich potraw (w opcji z cateringiem). Kucharki gotują, a moderator opowiada o tym, co robią, o Tajlandii, daje wskazówki dotyczące produktów i technik. Jeśli jest taka potrzeba show odbywa się dyskretnie, po cichu – jako dodatek do większego scenariusza imprezy.

  • Główna atrakcja lub dodatek do eventu.
  • Idealne dla grup 5 – 50 osób.
  • Najlepszy jest wariant z cateringiem.
  • Koszt od 2.500 PLN za Live Cooking.
Zamawiam
Image Description

DLA CIEBIE

Live Cooking dla każdego

Jeśli organizujesz wesele, jubileusz, spotkanie w gronie bliskich – zaproś nas: Bualoy i Edmunda, abyśmy zaprezentowali, jak należy gotować tajskie potrawy. Każdy może to zrobić! Przyjedziemy do Was i spędzimy razem naprawdę dobry czas przy tajskiej kuchni. Może to być spotkanie w kameralnym gronie z małym, smacznym poczęstunkiem. Zapowiada się nieźle, prawda?

  • Live Cooking kosztuje 2.500 PLN (woj. pomorskie).
  • Atrakcja na wesele, przyjęcie itp.
  • 1,5 h show z pokazem 3. dań.
  • Catering jest opcją dodatkową.
Zamawiam