Orientalna Wojna Kulinarna

To jedyna taka oferta na polskim rynku i naprawdę doskonale sprawdza się na imprezach integracyjnych. Program realizowany jest w formie warsztatów kulinarnych, a zadaniem uczestników jest ugotowanie tajskich dań tak, jak zaprezentuje to wcześniej mistrzyni Bualoy Choeikoet Jabłońska. W realizacji celu pomogą: przepis, zdjęcie dania oraz kucharki z Tajlandii.

To nie wszystko! Każdy dostaje rolę: szef kuchni, kucharz, pomoc, ale też ochroniarz czy copywriter. Wygrywa zespół, który ugotuje najbardziej tajskie danie. Event prowadzi moderator Edmund Jabłoński - podróżnik, zdradzający tajniki tajskiej kuchni i dbający o lekką, przyjemną atmosferę.

Integracja & nauka
Nawet dla 200 osób
Czas zabawy – 2,5 h
Warsztaty gotowania
Tajska kuchnia
Image Description

TAJSKI AKCENT NA EVENCIE

Zaskocz gości tajskimi smakami

Jeśli masz apetyt na tajski akcent podczas imprezy firmowej, gali, jubileuszu – możesz zdecydować się na dodatkową formę atrakcji. Proponujemy Thai Live Cooking lub standardowe warsztaty gotowania, które prowadzi Bualoy Jabłońska. Ogromnym powodzeniem cieszy się zawsze catering z wyborem dań tajskich, który przywieziemy we wskazane miejsce lub będziemy gotować i wydawać na evencie.

  • Nad kulinarną stroną projektów czuwa Bualoy Jabłońska.
  • Moderacją imprez zajmuje się zawodowy showman Edmund Jabłoński.
  • Koszt jest zależny od zamówienia, ilości uczestników itp..
  • Oferujemy innowacyjne pomysły i oryginalną kuchnię tajską.
Zamawiam